У Києві пройшла “Гонка Націй” Репортаж телеканалу “Інтер”

“Забіг з екстремальними перешкодами: у Києві відбулися змагання “Гонка націй”. Вода, сходи, мильний розчин та холод: і це лише незначна частина того, із чим довелося зіткнутися двом тисячам учасників на кілька-кілометрових дистанціях. Усе бачили мої колеги.

Підготовка, розминка та бойовий дух. Саме це запорука вдалого старту, кажуть учасники “гонки Націй”.

“Мы настроены побеждать, мы настроены на результат. Для нас это спорт – движение, жизнь. Мы от этого молодеем, кайфуем”, – говорить Інна, учасниця команди.

Піднятися сходами, видертися на стіну під потоком води і не послизнутися після мильного проходу. Усі перешкоди для учасників – таємниця: про них бігуни дізнаються вже під час забігу. Місце проведення організатори змінюють щороку. Цьогоріч ним став НСК “Олімпійський”.

“Тут немає бруду. Це одна із самих основних відмінностей. Тут дуже багато сходинок. Ми фактично задіяли майже всі сектори Олімпійського. Відповідно учасникам потрібно буде добрих десятка два піднятися і спуститися по сходинках”, – говорить Юрій Подлєсний, організатор Race Nation.

Дистанції дві: 3 та 5 кілометрів. Одні долають перешкоди поодинці, інші командами. Кожне наступне випробування – важче за попереднє.

“Зупинилася, бо бачите вже всі руки в мозолях, треба продовжувати. Зараз трішки відпочину і думаю, що продовжу оце поки що найтяжче, тому що руки просто зісковзують і сил нема”, – говорить Марія, учасниця забігу.

Менше ніж година часу, понад 20 перешкод і зрештою, фініш. Тут учасники вже не стримують емоцій.

“Я пройшла ці мегакруті, надзвичайно важкі перешкоди, мій ріст сьогодні дозволив це зробити. Всі штрафні, які були я сьогодні їх подолала і я просто в шоці, що я зараз тут стою”, – говорить Ольга, учасниця забігу.

“Мне кажется это эндорфины вырабатываются во время гонки. Мечта любого парня, мужчины участвовать в гладиаторских боях и всякое такое и скажем так вот здесь – это оно. Испытание силы воли, духа”, – говорить Сергій, учасник забігу.

Мокрі, втомлені, але щасливі. Після подолання останньої перешкоди – сходження на Еверест – учасників зустрічали з нагородами.”

Посилання на оригінал статті – тут

Автор: Іванна Ілліна 

Репортаж підготував рессурс “https://podrobnosti.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *