У Дніпрі стартує Race Nation або Гонка Нації – популярний в світі забіг з перешкодами.

У Дніпрі стартує Race Nation або Гонка нації – популярний в світі забіг з перешкодами.

На спортивний захід вже зареєстровано 1 038 учасників. Це – як і професійні спортсмени, так і ті, хто просто не уявляє свого життя без спорту.

“Race Nation – це досить унікальна гонка, яка в Україні представлена ​​в одиночному випадку. Були створені 5 років тому такі ось забіги з перешкодами. Перешкоди різні: і на кмітливість, балансування, силу і,  на витривалість”, – відзначає організатор Race Nation Олександр Доманчук.

Титульний спонсор Race Nation в Дніпрі – промислова компанія Інтерпайп. Вже завтра, 20 липня на старт вийдуть 85 її співробітників.

“Просування здорового способу життя важливо для нас з точки зору двох фокусів. Перший фокус – це розвиток наших власних співробітників. Не тільки їх фізичний розвиток, яке очевидно корисно, а також їх розвиток як особистості. Що стосується другого фокуса, це просування концепції здорового способу життя в регіоні. Ми – градообразующа компанія в трьох містах області. Ми не просто минуле і сьогодення цього регіону. Ми точно майбутнє регіону “, – говорить заступник директора з фінансів та економіки Інтерпайп Сергій Кузьменко.

Інтерпайп не тільки готує до гонки своїх працівників, а й розвиває спортивну культуру в місті і активно залучає до цього інших. Для цього компанія ініціювала проект Challenge Race Nation, в рамках якого 20 представників дніпровських компаній протягом п’яти тижнів, також готувалися до старту під керівництвом професійного тренера.

Матеріал підготував портал – https://34.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *