fbpx

ТОП-8 причин спробувати забіг с перешкодами

Подумуєте про те, щоб спробувати Race Nation, але все ще вагаєтеся? Не вагайтеся — реєструйтеся! Ці 8 причин того варті — учасники наших перегонів підтвердять і наведуть ще більше резонів наважитися!

1. Забіг стане випробуванням вашої сили і витривалості

Цього року ми дещо спростили правила для новачків. Але це все одно буде непросто! Вам доведеться долати перешкоди, які покажуть вам самим, на що ви дійсно здатні.

2. У вас з’явиться причина тренуватися

Реєстрація на гонку — чудова мотивація для того, щоб розпочати готовитися. Дата забігу, що наближається, змусить вас рухатися. Зробіть перший крок >>> https://racenation.ua

3. Це чудова нагода зміцнити товариство

В гонках з перешкодами часто беруть участь командами. Після того, як ви разом з друзями подолаєте всі труднощі, які очікують на вас на Race Nation, ваш зв’язок значно зміцниться!

4. Не має значення, з яким часом ви фінішуєте

Для більшості забіги з перешкодами — це змагання не стільки з іншими, скільки з собою. Що найкраще в цих гонках — переможцем стає кожен фінішер.

5. Це підніме вашу самооцінку

Подолавши дистанцію, ви відчуєте: якщо ви змогли зробити це, то зможете що завгодно!?

6. Race Nation дозволить вам подивитися в обличчя власним страхам — і подолати їх

На дистанції на вас чекатимуть перешкоди з водою і вогнем, пов’язані з висотою та іншими речами, які викликають острах в більшості людей. І ви зможете їх подолати!

7. Це унікальний досвід, який ви довго згадуватимете

Відчуття перемоги чи навіть ейфорії триватиме принаймні ще кілька днів після гонки! А згадувати про неї ви будете ще довше… Щонайменше до наступного забігу!

8. Це весело!

Так, це буде нелегко, навіть дуже складно. Але водночас і дуже фаново! Чого варта лише можливість забруднитися, якою ви напевно не користалися з самого дитинства. А пам’ятаєте, яке це було весело тоді??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *