Результати 2021

TOP – FINISHERS PER WOMEN 5KM ELITE GROUP
1.PLACE
CHMUNEVYCH Tetyana
CHMUNEVYCH Tetyana
2.PLACE
LYSENKO Kateryna
LYSENKO Kateryna
3.PLACE
NARMUNTSEVA Yulia
NARMUNTSEVA Yulia
4.
LOPATENKO Anna
5.
KRAVCHENKO Olga
6.
BARYSHNIKOVA Irina
7.
MANZHOS Daryna
8.
PUHACH Viktoriya
TOP – FINISHERS PER MEN 5KM ELITE GROUP
1.PLACE
SHERETOV Yevhen
SHERETOV Yevhen
2.PLACE
ZHYVOTCHENKO Bohdan
ZHYVOTCHENKO Bohdan
3.PLACE
KRAVTSOV Mykola
KRAVTSOV Mykola
4.
OCHERETYUK Andrey
5.
RODNOY Mikhail
6.
DEMIANENKO Oleksii
7.
GOLYK Radyslav
8.
EREMENKO Andrey
9.
LYAMAYEV Alexander
10.
SEMENOV Vladimir
TOP – FINISHERS PER WOMEN 5KM ELITE GROUP
1.
SLYCHKO Svitlana
SLYCHKO Svitlana
2.
MATYUSHCHENKO Anastasia
MATYUSHCHENKO Anastasia
TOP – FINISHERS PER MEN 5KM ELITE GROUP
1.
ZAKHAROV Andriy
ZAKHAROV Andriy
2.
TROYAN Makar
TROYAN Makar
3.
SHVACHKO Vitaliy
SHVACHKO Vitaliy
4.
SUKHOMLIN Alexander
5.
MOROZENKO Sergey
6.
SHULGA Alexander
7.
VITYCHUK Mykhaylo
8.
KUZMENKO Arthur
9.
RUSAVSKIY Vitalіy
10.
SERHIY Kula
TOP – FINISHERS PER WOMEN 20KM ELITE GROUP
1PLACE
HYS Tetiana
HYS Tetiana
2PLACE
CHMUNEVYCH Tetiana
CHMUNEVYCH Tetiana
3PLACE
KOKHANCHUK Anastasia
KOKHANCHUK Anastasia
TOP – FINISHERS PER MEN 20KM ELITE GROUP
1PLACE
SCHIPANOVSKY Arthur
SCHIPANOVSKY Arthur
2PLACE
ZAVALIAK Taras
ZAVALIAK Taras
3PLACE
FEDOSENKO Andriy
FEDOSENKO Andriy
4.
ZHUK Taras
5.
USENKO Sergey
6.
DEMIANENKO Alexey
7.
FOMISHKIN Nikolai
8.
SOROKIN Anton
9.
TROYAN Roman
10.
SOLOGUB Vladimir
TOP – FINISHERS PER WOMEN 10KM ELITE GROUP
1PLACE
PELIH Olga
PELIH Olga
2PLACE
SHAPOVAL Oksana
SHAPOVAL Oksana
3PLACE
BONDARENKO Anastasia
BONDARENKO Anastasia
4.
LYSENKO Katerina
5.
BELYAVSKAYA Valeria
6.
STANKEVICH Alexandra
7.
DYACHUK Lyudmila
8.
YANKOVSKA Anna
9.
MOROZENKO Olena
10.
SLOBODIANYUK Natalia
TOP – FINISHERS PER MEN 10KM ELITE GROUP
1PLACE
SVITENKOV Alexander
SVITENKOV Alexander
2PLACE
MOYSYA Serhiy
MOYSYA Serhiy
3PLACE
SUKHOMLIN Alexander
SUKHOMLIN Alexander
4.
VESELOV Eugene
5.
LYPOVY Hryhoriy
6.
IVAN Kurilyuk
7.
MOROZENKO Sergey
8.
LITVINENKO Vladimir
9.
VLASENKO Vadim
10.
KHRUS Bohdan
TOP – FINISHERS PER WOMEN 5KM ELITE GROUP
1PLACE
SLYCHKO Svitlana
SLYCHKO Svitlana
2PLACE
Anastasia Matyushchenko
Anastasia Matyushchenko
3PLACE
TYAZHOLA Nataliya
TYAZHOLA Nataliya
4.
FOMYSHKYNA Valentyna
5.
VOLOSHYN Vira
TOP – FINISHERS PER MEN 5KM ELITE GROUP
1.PLACE
VYLYVCHUK Eugene
VYLYVCHUK Eugene
2.PLACE
NYEIZVYESTNYY Volodymyr
NYEIZVYESTNYY Volodymyr
3.PLACE
ROMANOV Roma
ROMANOV Roma
4.
SVIRIDOV Nazar
5.
DEMKIV Andriy
6.
SHINKARYUK Sergey
7.
FALYUTA Vladimir
8.
TSYTOK Stepan
9.
TKACHENKO Vyacheslav
10.
SOPIN Rostislav
TOP – FINISHERS PER WOMEN 5KM ELITE GROUP
1PLACE
CHMUNEVYCH Tetiana
CHMUNEVYCH Tetiana
2PLACE
KONOVALENKO Irina
KONOVALENKO Irina
3PLACE
MYKHAILENKO Kseniia
MYKHAILENKO Kseniia
4.
LYSENKO Katerina
5.
YANKOVSKA Anna
6.
KRIVKO Margarita
7.
SAMARSKA Oksana
8.
Shish Elmira
TOP – FINISHERS PER MEN 5KM ELITE GROUP
1PLACE
KHARENKO Vladyslav
KHARENKO Vladyslav
2PLACE
LYAMAEV Oleksandr
LYAMAEV Oleksandr
3PLACE
ZHUK Taras
ZHUK Taras
4.
ZHMACHENKO Ruslan
5.
BOUGNOUCH Hassan
6.
DENISENKO Danilo
7.
BURDINSKY Sergey
8.
PILIPCHAK Petro
9.
OLIYNIK Denis
10.
KAPULA Vyacheslav
TOP – FINISHERS PER WOMEN 5KM ELITE GROUP
1PLACE
SLYCHKO Svitlana
SLYCHKO Svitlana
2 PLACE
CHMUNEVYCH Tetiana
CHMUNEVYCH Tetiana
3 PLACE
OLEKSIUK Liudmyla
OLEKSIUK Liudmyla
4.
MYKHAILENKO Kseniia
5.
PRITULIAK Eleonora
MUSTAFAEVA Olha
TOP – FINISHERS PER MEN 5KM ELITE GROUP
1 PLACE
KHARENKO Vladyslav
KHARENKO Vladyslav
2 PLACE
ZAKHAROV Andrii
ZAKHAROV Andrii
3 PLACE
ZHUK Taras
ZHUK Taras
4.
LYSENKO Dmytro
5.
ZHYVOTCHENKO Bohdan
6.
PAPII Andrii
7.
IVANOV Ruslan
8.
KARNAUHOV Dmytro
9.
OLEKSIUK Andrii
10.
KOSTRUBIAK Maksym
TOP – FINISHERS PER MEN 10KM ELITE GROUP
1 PLACE
KHARENKO Vladyslav
KHARENKO Vladyslav
2 PLACE
KOZACHOK Dmytro
KOZACHOK Dmytro
3 PLACE
HERNEHA Oleksiy
HERNEHA Oleksiy
4.
HURYN Roman
5.
DASHKO Dmytro
6.
MOSKALU Valentyn
7.
YASENKO Dmytro
8.
ROZHONYUK Vyacheslav
9.
ZHMACHENKO Ruslan
10.
POPOV Mykola
TOP – FINISHERS PER WOMEN 10KM ELITE GROUP
1PLACE
PINCHUK Diana
PINCHUK Diana
2 PLACE
CHMUNEVYCH Tetiana
CHMUNEVYCH Tetiana
3 PLACE
SHAPOVAL Oksana
SHAPOVAL Oksana
4.
MOLDAVSKA NATALIIA
5.
CHEVERDA Inna
6.
OLEKSIUK Liudmyla
7.
KRUSHELNYTSKA Alina
TOP – FINISHERS PER MEN 5KM ELITE GROUP
1 PLACE
KHARENKO Vladyslav
KHARENKO Vladyslav
2 PLACE
PARASHCHUK Vitalii
PARASHCHUK Vitalii
3 PLACE
OCHERETIUK Andrii
OCHERETIUK Andrii
4.
SHERETOV Dmytro
5.
ZAKHAROV Andriy
6.
DUDARYK Andriy
7.
NARIZHNYY Artem
8.
SHYNKARENKO Viktor
9.
SHCHYRSKYY Mykola
10.
FEDOSENKO Andrii
TOP – FINISHERS PER WOMEN 5KM ELITE GROUP
1 PLACE
HYS Tetiana
HYS Tetiana
2 PLACE
SLYCHKO Svitlana
SLYCHKO Svitlana
3 PLACE
TIAZHOLA Natalia
TIAZHOLA Natalia
4.
STANKEVYCH Oleksandra
5.
VASKIVSKA Yana
6.
BOICHENKO Olha
7.
KONDRATYUK Anastasia
8.
VOLOSHYN Vira