fbpx

“Race of Beauty” репортаж “znaj.ua”

Претендентки на корону занурювалися в бруд обличчям і повзли під колючим дротом.

3 липня в Києві відбулося сенсаційна подія в історії “Міс Україна”. Вперше за весь час існування конкурсу претендентки на звання найкрасивішої дівчини України пройшли найжорстокіше випробування на силу, витривалість і сміливість, а саме – українські красуні подолали перешкоди головної гонки країни «Race of nation». Дана програма колись була розроблена для підготовки американських військових, а зараз це набирає все більшої популярності в інших країнах світу серед людей з гарною фізичною підготовкою.

Під час змагання дівчатам треба було пробігти дистанцію в чотири тисячі метрів з 11 перешкодами. Таке нестандартне випробування комітет приготував для учасниць вперше, адже з кожним роком приходить все більше заявок на участь і комітет змушений посилити правила відбору.

Змінивши високі підбори і елегантні сукні на спортивну форму, дівчата поринули в захоплюючу атмосферу спортивної боротьби. Подолавши перешкоди з важкою вагою, брудом, крижаною водою, які не всім по плечу, продемонструвавши цілеспрямованість, силу духу і витримку, кожна прийшла до фінішу з відчуттям перемоги над собою і своїми страхами.

Першими фінішували: Сотник Марина (Вінницька область), Мілевська Людмила (Київська область), Кучеренко Валерія (Одеська область), але поваги гідна кожна з них. Адже всі дівчата на дистанції поводилися не як суперниці, а як близькі подруги, підтримуючи і допомагаючи один одному.

Фіналістки гонки отримали медалі від партнера заходу “Race of nation”, а також подарунки від комітету конкурсу та інши партнерів. Ведучим Race of nation став Юрій Іванисько – голос національного Олімпійського Комітету, гравець зоряного футбольного клубу “Маестро”.

Повний фотозвіт від “Race Nation” можна подивитись тут!

Статтю підготував портал https://znaj.ua/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *