Race Nation: найкращий вид корпоративу

Хочете справжнього тімбілдінгу? Пробіжіть корпоративною командою забіг з перешкодами.

Забіги з перешкодами – найтрендовіший різновид масових спортивно-розважальних заходів. За статистикою, він набирає популярності та нових прихильників швидше, ніж бігові події – марафони та напівмарафони, – і тому подібні активності. При цьому забіги з перешкодами в першу чергу приваблюють найбільш проактивну публіку: підприємців, менеджерів, людей з кар’єрними амбіціями. Ну і, звичайно, спортсменів і фанатів фітнесу – тих, хто хоче перевірити свою фізичну підготовку в екстремальних умовах.

Що цікаво, ще одна група прихильників цієї активності – молоді матері та інші представниці «слабкої статі», які відмовляються визнавати себе слабкими.

Що ж притягує всіх цих людей до OCR – Obstacle Course Racing? І чому участь в забігах з перешкодами – найкраще випробування для загартування командного духу?

Що таке Race Nation?

Забіги з перешкодами з’явилися в Україні 2 роки тому під брендом Race Nation – Гонка Нації. З весни 2015 року її заходи відбуваються приблизно 4 рази на сезон в різних локаціях по всій країні: в Києві, Харкові, Одесі, Буковелі тощо.

В межах кожної Гонки учасникам на вибір пропонується кілька забігів:

– Забіг Сили: 5+ км і 20+ перешкод;

– Забіг Волі: 10+ і 25+ перешкод;

– Забіг Духу: 20+ км і 30 перешкод.

Крім того, в лютому цього року в Буковелі пройшла перша Зимова Гонка. А на деяких заходах Race Nation може проводитися Нічний забіг – як це буде на найочікуванішій Гонці цього літа 4-5 серпня в Одесі.

Чому це подобається людям?

Забіги з перешкодами – це водночас спорт, долання власних слабостей і страхів, а ще – багато фану. Бачили кадри, на яких дорослі люди, немов діти, лазять по огорожах, скочуються з гірок і з задоволенням борсаються в багнюці? Хіба вам не хотілося б так саме повернутися в дитинство?

Насправді, OCR – це не так просто. Не зважаючи на те, що забіг з перешкодами – це активність для всіх, краще до нього готуватися: розвивати функціональність свого тіла і налаштовуватися на перемогу. Бо для багатьох це випробування не стільки власних сил, скільки волі дійти до фінішу і духу опанувати свої побоювання.

Як давно ви востаннє підіймалися на висоту за допомогою канату? А чи легко вам відважитися пірнути в ємність з водою й кубиками льоду? А як щодо долання перешкоди в вигляді величезної стіни, на яку треба заскочити з розбігу? Це лише декілька з популярних об’єктів, які зазвичай включають в забіги Race Nation.

Щоразу над цими перешкодами працює ціла команда винахідливих професіоналів та ентузіастів OCR. До речі, за відгуками атлетів, які брали участь в закордонних забігах з перешкодами, Race Nation відрізняється найцікавішими і найякіснішими маршрутами і перешкодами. При цьому за ціною забіги в Україні набагато доступніші, ніж в інших країнах.

Чому варто бігти командою?

Пробігти Race Nation можна як індивідуально, так і командою до 5 учасників. Цей досвід загартовує краще, ніж будь-які інші спільні активності!

Справа в тому, що командне долання перешкод – це своєрідне випробування згуртованості колективу. А ще – розкриття здібностей і ресурсів кожного з членів команди. Перевірка того, наскільки її учасники готові та здатні приходити один одному на допомогу. І, врешті решт, спільна перемога та багато веселощів.

Відчуття перемоги знайоме всім, хто доходить до фінішу Race Nation! Буває складно, іноді здається, що пройти перешкоди неможливо. Але не сходить з дистанції майже ніхто. І, подолавши стільки складностей, кожен отримує це солодке і гостре відчуття: я – переможець!

Як показує досвід, перемога над собою та перешкодами в Race Nation для багатьох людей стає початком перемог і в інших галузях. Бо, відчувши раз здатність долати те, що здавалося непереборним, багато хто наважується замахнутися і на інші складні задачі – і порається з ними!

З чого почати?

Зберіть команду і зареєструйтеся на найближчу Race Nation! Тим більше, що найближчу Гонку просто не можна пропустити – вона пройде на розкішній локації на самому березі Чорного моря в Одесі. Чим не привід поєднати спорт і відпочинок в один чудовий вікенд 4-5 серпня?

Уважно ознайомтеся з правилами Гонки і корисними порадами про забіги з перешкодами на сайті Race Nation.

І обов’язково долучайтеся до відкритих тренувань до Race Nation Odessa, які проходитимуть в Києві та Перлині біля моря! Скористуйтеся можливістю безкоштовно займатися під керівництвом найкращих тренерів України та готуватися до забігу, який з великою вірогідністю змінить на краще ваше життя!

Біжіть з нами – вам сподобається!

Дізнатися більше про умови та знижки для корпоративних учасників: +380 093 006 62 66, team@www.racenation.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *