ОТРИМАЙТЕ ТІЛО ВАШОЇ МРІЇ РАЗОМ З ГОНКОЮ НАЦІЇ

Ми багато писали про філософію, терапію, психологічний підтекст забігів з перешкодами…

Все це, безумовно, має велику вагу, беззаперечно, надихає і стимулює до дій. Але є речі, які автоматично діють на підсвідомість, як найбільш мотивуючі, без зайвих рухів і надмірних зусиль.

От наприклад, для більшості жінок рушійним спонукаючим фактором є майже первісне, неконтрольоване, всепронизуюче бажання схуднути).  І навіть не заперечуйте). Це не ми вигадали.

Так от. Відкриємо вам один секрет. Разом з Гонкою Нації ви насправді можете схуднути! ( саме в цей момент, нас збила з ніг цунамі із жінок, захоплених ідеєю позбавитись від зайвих кілограмів).

Ми не любимо бути голослівними. І все підкріплюємо доказами. У  нас в  запасі є реальні історії чудового перевтілення,  і це найкраще підтвердження того, що гонки з перешкодами впливають не лише на ваш дух, але і на тіло. Будемо чесними із самими собою: це те, що цікавить і приваблює кожного – красиве  треноване здорове тіло. Приєднуйтесь до нас і ми допоможемо вам його отримати!!

Брітні Сіл, 29 років, Клівленд.

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВЕ

Найкращим і найдоленоснішим рішенням для мене було зробити те, що  ніколи не робила. Підписатись на щось принципово НОВЕ, вибиваюче зі звичного рутинного ходу життя і  буденності.

Я відвідувала тренажерний зал, але ніколи не замислювалась над тим, що можна поєднувати силові навантаження з бігом. Взагалі, існування гонок  з перешкодами стало для мене свого роду відкриттям. Я зрозуміла, що можу займатись тим, що люблю, і поєднувати це ще з багатьма бонусами і  перевагами, які передбачають спартанські гонки. Це не банальні заняття спортом, це щось набагато більше, – цілий пласт, філософія, культовий рух. Приєднатись до нього і  відчути себе його частиною – величезна честь  і непересічне задоволення. І саме гонки з перешкодами допомогли мені досягнути того, що було моєю найзаповітнішою мрією багато років  – допомогли позбавитись зайвої ваги. Хтось, можливо, скаже, що це не така вже  й благородна мрія. Але мене зрозуміють люди, які безуспішно борються з аналогічною проблемою роками і страждають від її наслідків.  Це серйозно псує якість життя.

І ось я  знайшла свій дієвий інструмент перемогти у  боротьбі з кілограмами.

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Я ніколи не була худою, і  взагалі не знала – як це – бути стрункою. Пробігти бодай милю було для мене чимось неймовірним. З дитинства у  мене не було прикладу здорових підтягнутих людей: вся моя сім`я страждала від зайвої ваги і  хвороб, пов`язаних з нею. Потім у дорослому житті, після розлучення з чоловіком, я  почала «заїдати» свою депресію ще активніше. І це був гнітючий досвід.

ПОВОРОТНИЙ МОМЕНТ

Але одного дня настав поворотний момент. Це був третій день народження моєї донечки. Я вирішила переглянути фото з її минулого свята і  порівняти, наскільки вона виросла. Але єдине, що безжально кинулось мені в очі – це те, наскільки я  стала більшою за цей рік. Такої катастрофічної ваги я ще не мала. В той момент я прийняла рішення: більше ніколи не хочу так виглядати. І зроблю все можливе, щоб і моя донька не повторила моєї долі.

Перше, що я  зробила – це сіла на низьковуглеводну дієту. Друге – купила абонемент в тренажерний зал. Під час одного зі своїх тренувань я  звернулась за порадою до чоловіка, який займався поряд. І це була доленосна зустріч. В той момент я  ще не знала, що пройду разом з цією людиною довгу захоплюючу  подорож до колосальних змін. Він став моїм особистим тренером, моєю підтримкою і моїм натхненням. Ми почали з короткострокових цілей, щоб краще мене мотивувати, щоб бачити конкретні результати, а не збиватись з ніг у безуспішній гонитві за недосяжними ідеалами. Іншими словами, мій тренер допоміг мені перейти від стану «дуже товста» до «просто товста». І це була саме та пігулка, яка зіграла в  моєму житті рятівну ключову роль. Я побачила реальні, а не ефемерні  зміни. І зрозуміла – Я МОЖУ.

FROM FAT TO FIT

Магічним чином доля підводить нас до  важливих  рішень в  потрібний час і  період. Так сталось і  зі мною. Натхненна і  окрилена своїми успіхами, я випадково переглянула  сюжет про Spartan Race.  Мене настільки вразило побачене, що того ж дня  було прийняте рішення взяти участь у наступній гонці. Так почався мій рух  «from fat to fit». Паралельно я  удосконалила свій харчовий раціон, майже повністю виключила вуглеводи, зробивши ставку на білки. Простіше кажучи, все зробили фізичні вправи і дієта. Жодних пігулок, жодних чарівних паличок і  хитрих прийомів. Лише важка праця над собою.

Я – ПРИКЛАД ДЛЯ ІНШИХ

Я почала ділитись своїм досвідом з такими ж жінками, як і  я, в  соцмережах. Ніколи не думала, що зможу стати для когось прикладом і натхненням. Це стимулює  мене досягати нових кращих результатів. Фото, відео, ба навіть просте підтримуюче слово – це те, що я  даю своїм послідовникам, і  відчуваю неймовірну вдячність з їхньої сторони. Неважливо якого ви розміру, віку, достатку, важливо, щоб ви прийняли рішення змінюватись, і це рішення було незламним. І на шляху до цих змін варто пам`ятати, шо всі ми люди, і всі ми робимо помилки,  невдачі трапляються з нами. Головне, не здаватись під тиском цих невдач, а продовжувати іти далі. Саме тому я  часто викладую у  соцмережі свої невдалі відео, щоб максимально наблизити себе до простих жінок, яких часто долає розчарування, і  показати їм, що я  так само звичайна жінка.

НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙТЕСЬ

Під час мого першого забігу на 5 км я  зіткнулась з моментами справжнього відчаю, коли мені здавалось, що я  зараз просто зійду з дистанції, в прямому  і переносному сенсі. І повернусь до свого зручного комфортного, і такого безрадісного, життя.  Але завжди є речі, які піднімають вас з колін. І у кожного вони свої. Для мене таким мотивуючим фактором є моя донька. І от коли я  була готова здатись, я згадала свою маленьку донечку, і  уявила, як вона чекає мене на фініші і  вірить, що мама обов`язково добіжить і  обійме її. Я зібралась з силами, взяла себе в руки і  довела справу до кінця. Такі перемоги над собою роблять нас сильнішими і витривалішими. Вони дають наснагу підкорювати нові вершини.

Звичайно, кожного дня я  зіштовхуюсь з безліччю труднощів, адже  мушу встигати зробити мільйон справ одночасно. Я мама. У мене є робота, яку  я люблю і  маю приділяти їй час.  Я спортсменка. Але кожен знає, що чим більше цілей ти перед собою ставиш, тим краще мобілізуєш себе, організовуєш і цінуєш свій час, ефективніше його наповнюєш.

Найважливіше, що я винесла для себе зі свого неймовірного перевтілення – треба полюбити себе. Коли ви це зробите, ви будете готові до змін на краще.

ПОЛЮБІТЬ СЕБЕ

Отож, головні поради від мене: оточіть себе людьми, які дивляться з вами в  одному напрямку і  підтримують вас у всіх починаннях, спробуйте робити все у  комплексі (тренування, дієта, все, що стосується здорового способу життя) і  звичайно ж , полюбіть себе і  своє тіло!!

Джерело інформації  www.mudrunguide.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *