Несподіванки, які чекають на Race Nation

Несподіванки, які чекають на Race Nation

Race Nation в Пирогово показала, хто є хто. Це був справжній челлендж на витримку, міць і силу духу. Навіть досвідчені учасники погодились з тим, що перешкоди цього разу були не з легких. А подолання траси стало непересічним випробуванням для фанів гонки.

Учасникам, яких вже, здавалось, нічим не здивуєш, довелось зіштовхнутись з каверзними несподіванками і цікавими сюрпризами.

Не гарантуємо, що до всіх несподіваних речей на наших гонках можна підготуватися. Але є шанс налаштуватись морально і вийти на трасу зі знанням справи та більш впевненим у своїх силах.

Всім відомо: обізнаний – значить озброєний.

Води було багато, і вона була холодна. Не впевнені, що кожен, хто рішуче підписувався на забіг у Пирогово, усвідомлював на всі 100% наскільки вона буде холодною, і, що занурення буде повним. Для багатьох це стало справжнім шоком і перевіркою для сили волі. Наважитись пірнути у холодне озеро, коли температура повітря +15 – випробування не для слабаків. Але ніхто не відступив, не здався, і це доказ того, що до нас приходять справді сильні духом люди.

Тож будьте готові до того, що вода на Гонці Нації – це вам не теплий басейн! Тут все по хардкору!

В один прекрасний момент вашу голову відвідають дуже провокаційні і підступні думки – як я тут опинився? Невже я добровільно сюди прийшов? І взагалі, як так сталось, що я стою по вуха у багнюці серед Пирогово?! Вдихніть глибше, зосередьтесь, і згадайте, що вас сюди привело, згадайте, чим ви мотивувались. Ви хотіли влаштувати собі перевірку? Ось ви її маєте! Ви хотіли виштовхнути себе з комфортного стабільного звичного плину життя. Ось вам те, що ви хотіли! Тож досить скиглити! Все, що від вас потрібно – це взяти себе в руки і йти далі. Вперед до заповітного фінішу і до перемоги над собою!

Якщо ви інтроверт, любите одиночні забіги на самоті, то будьте готові до руйнування ваших стереотипів. Екзистенційна суть людського існування, відірваність, відчуженість, допомоги чекати немає звідки і розраховувати варто тільки на себе… А тепер візьміть і викиньте всі ці нісенітниці з голови. На Гонці Нації не діють несправедливі закони сучасного суспільства, тут діють справедливі закони товариства відважних, чистих серцем і душею людей, готових підтримати у біді, виручити, подати руку помочі. Тут ви знайдете справжніх друзів, будьте певні. І попрощаєтесь вже нарешті зі своїми екзистенційними дурницями (хай пробачить нас старий Ніцше).

Ви старанно приготували звечора пару кросівок, чистеньку футболочку, шорти.. А завтра, на Гонці Нації, ви борсатиметесь в цьому чудовому спортивному одязі в такому ж чудовому прекрасному болоті…Ммм.. Якщо ця думка вас потішила так само, як і нас, якщо ви посміхнулись в цю мить, то ви – наша людина! Всі інші, для кого це було несподіванкою, говоримо прямо: друзі, сумніви геть! Стрибайте в болото разом з нами, долайте перешкоди разом з нами, не жалкуйте одягу і кросівок! Життя коротке, щоб витрачати його на сірі емоції, щоб “причісувати” одяг і протирати кросівки, і не дихати на нову футболку! Ваші емоції і спогади будуть з вами завжди!

Це для тих, для кого болото на наших забігах було сюрпризом. А для тих, хто був у курсі і хто прокайфував – далі буде… більше!)

А ще у нашої багнюки є одна дивна особливість – вона забруднює ваш одяг, але очищує душу!

Це ми вам гарантуємо. Тому будьте готові і до такої несподіванки. Навіть якщо ви із дня у день методично готувались до нашого забігу, біль у м`язах вас не омине. Все-таки спартанські гонки – це серйозне випробування для вашого тіла. Пронести важкий мішок з піском, видертись на стіну, перетягнути непідйомну шину, піднятись по канату – ось далеко неповний список надважких екстремальних перешкод на вашому шляху до фінішу. Після таких «вправ» будете ходити з крепатурою декілька днів, але воно того варте! Це приємний біль, який нагадуватиме вам про вашу перемогу над собою!

Ви на це підсядете!

Забіги з перешкодами – хитра штука: варто лише один раз спробувати на смак, і це стане вашою улюбленою стравою. Це дуже гостра страва: суміш адреналіну, пригод, азарту, добряче наперчених яскравими емоціями та незабутніми враженнями! Подолавши один раз нашу трасу, подолавши себе на ній – ви обов`язково повертатиметесь знову і знову. Бо вона дарує ті відчуття, які дозволяють вам почувати себе живим, повним сил, готовим до боротьби з реальним життям!

Тут ви можете витворяти, що завгодно: валятись у болоті, робити дурниці, стати дитиною в кінці кінців, випустити на волю свої бажання, які ви стримуєте у повсякденному житті.

ТУТ НІХТО НЕ ГРАЄ РОЛІ

ТУТ КОЖЕН Є САМИМ СОБОЮ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *