Наймасовіша дитяча Гонка з перешкодами Race Nation Kids встановить національний рекорд

25 вересня 2021 року в Києві відбудеться наймасовіший дитячий забіг з перешкодами Race Nation Kids. На змаганнях встановлять національний рекорд за кількістю учасників. 

На забіг, що відбудеться на ВДНГ, зареєструвалося більше 300 учасників віком від 7 до 13 років. На заході буде присутній представник Національного реєстру рекордів України, щоб офіційно зафіксувати очікуваний рекорд.

Учасники Race Nation Kids долатимуть кілометрову трасу та 10+ перешкод, щоб випробувати свою швидкість, силу та спритність. Уздовж всього маршруту юним рейсерам допомагатимуть волонтери, а на фініші кожен учасник отримає медаль. 

«Race Nation Kids — новий формат цього сезону, який ми запустили після 6 років дорослих Гонок по всій Україні. На цей крок нас надихнули успішні приклади дитячих забігів за кордоном і підтримка нашої рейсерської спільноти. Ми отримували багато запитів на такий формат від рейсерів-батьків. Тож тепер наші Гонки — це ще й класний варіант сімейного дозвілля: дітлахи активно та з користю проводят час, а батьки підтримують та вболівають за своїх спортсменів», — зазначає організатор Race Nation Kids Юрій Подлєсний. 

Дитячий забіг на ВДНГ стане другим заходом цієї серії. Перша Гонка Race Nation Kids зібрала близько 200 учасників навесні цього року на мототреку «Пирогово». 


У Race Nation планують зробити Kids-забіги постійним форматом. Наступного року змагання для дітей проведуть і в інших містах країни.