fbpx

КИНЬТЕ ВИКЛИК СВОЇМ СТРАХАМ

У кожного із нас є страхи, явні чи приховані. Хтось не боїться дивитись їм у вічі і  намагається їх побороти. А дехто робить зухвалий вигляд, ніби він нічого не боїться. Насправді, страхи – це нормальне явище, природна реакція людини, інстинкт, який виникає в небезпечній ситуації.

Інша справа, коли страхи стають свідомими, надуманими. В такому випадку радимо боротись з ними. Відчуйте себе володарем свого життя, приборкайте свої страхи!

Ви скажете, до чого тут Гонка Нації? А ми дамо вам відповідь! Немає кращого способу здобути впевненість у  собі – аніж прийняти участь в  забігах з перешкодами. Подолавши перешкоди, які зовсім недавно здавались неприступними – ви так само подолаєте внутрішніх демонів у  реальному житті. Ще недавно ви боялись впасти з канату чи застрягнути під колючим дротом, і  ось ви вже фінішуєте. Ейфорія, піднесення, неймовірна радість. Бо насправді, це перемога над собою, а отже, перемога над своїми фобіями теж реальна.

Визнайте свій страх!

Всі знають істину: для того, щоб перемогти ворога – треба визнати його силу, вийти на поєдинок з ним. Так само і  з вашими страхами. Не тікайте від них, визнайте: так, я боюсь саме цього. І одразу стане зрозуміло, проти кого гострити зброю. Знаючи ворога  в обличчя – легше з ним боротись.

Не намагайтесь перевершити самого себе

В будь-якій справі важливо дотримуватись виваженості і  раціональності. Не варто стрибати у вихор з головою, приймати необдумані рішення і  хизуватись тим, як ви легко можете здолати внутрішній страх. А насправді стискаєтесь від жаху і переживаєте руйнівний стрес. Підходьте до цього питання планово, поступово. От наприклад, ви боїтесь висоти. Зовсім не обов`язково стрибати з парашутом, щоб приборкати цю фобію. Спробуйте спочатку щось простіше. Вилізьте на дах свого будинку, можна в компанії з друзями (буде не так страшно), помилуйтесь на чудові краєвиди, відчуйте свободу, велич простору, що відкривається перед очима. Повторюйте таку нехитру вправу періодично і  ви почнете помічати, як тренується емоційна витримка, як страх розсіюється. Простий, але дієвий психологічний прийом.

Заручіться підтримкою

На трасі ми дуже часто спостерігаємо, як люди об`єднаються і  підтримують один одного в  моменти подолання перешкод. Взаємодопомога дає наснагу і віру в  те, що вас не залишать одного в біді, підтримають, виручать. Наші забіги –  це поле бою, але на цьому полі діють закони взаємодопомоги і  небайдужості. Так і в житті – знайдіть підтримку серед друзів, рідних, і  побороти свої страхи буде набагато легше. Підіть разом з ними на каток, якщо ви боїтесь ставати на ковзани, запишіться  на курси водіння автомобіля, якщо боїтесь сідати за кермо, підпишіться на нове, зробіть все, чого ви боялись – це єдиний спосіб ліквідувати страх. ПРОСТО ЗРОБІТЬ ЦЕ. А з друзями це буде не так страшно)

Рухайтесь тільки вперед

Якщо ви вже почали цей непростий шлях, то йдіть до кінця! Не пасуйте перед труднощами. Ви прийняли рішення – а отже, не маєте права відступати! Можливо, вам не вдасться повністю знищити свої фобії, але приборкати їх до того рівня, щоб вони не псували вам життя – цілком реально.

Приходьте до нас і ми покажемо вам, як долати страх на трасі, і  ваші  особисті фобії вже не будуть здаватись вам такими неприступними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *