fbpx

КОМБІНОВАНИЙ РУКОХІД – ДОЛАЙТЕ ЛЕГКО!

Отож, перешкоди. What`s next? Ми не розкриваємо всіх секретів, ми тільки натякаємо. А ви приймаєте до відома і мотаєте на вус.

Канат опанували. Сподіваємось, вам вдалось застосувати наші поради на практиці і  ви справились з цією пекельною штукою. А далі ще одна гаряче шанована вами перешкода – комбінований рукохід.

Впевнені, що серед наших учасників знайдуться ті, для кого рукохід – це нічний кошмар. Хе-хе. Ми знаємо як вас випробовувати.

Проте ми не жадібні. Ловіть фірмові фішки, які допоможуть подолати цю перешкоду без втрат для здоров`я і  нервів.

Вся складність рукоходу залежить від того, як він сконструйований. Від конструкції залежить рівень навантаження на руки. Але не бійтесь несподіванок: ви зможете підкорити його, навіть якщо ви не бест оф зе бест, а просто регулярно і  цілеспрямовано тренуєтесь та  ідете до своєї мети.

Підтягуємось і  ще раз підтягуємось

З чого почати? Почніть з простого – з укріплення верхньої частини тіла і  рук. Це ваш капітал при подоланні даного снаряду. Визирніть у  вікно – бачите там спортивний майданчик? Дивіться уважніше – в  радіусі  кілометра обов`язково повинен бути хоча б один. Вам туди. Ваша ціль – турнік та рукохід. Тренуйте правильний хват, тренуйте силу рук, робіть що завгодно, тільки не сидіть вдома на дивані – розбавте вашу тренувальну рутину підтягуваннями. Це дасть відмінний результат.

«Вмикаємо вєлік»

Наступна фішка – викидування ніг вперед, на кшталт руху під час їзди на велосипеді. Насправді, такий рух інстинктивно запускається, коли ви штовхаєте своє тіло від перекладини до перекладини, від кільця до кільця. Але якщо контролювати цю техніку і  акцентувати на ній увагу, можна суттєво покращити ефективність та  вдосконалити сам процес. Результат: з допомогою цього руху ви надаєте  тілу інерції, відповідно, уникаєте надмірного навантаження на руки. Менша втома – кращий результат.

 Робимо ставку на швидкість

Знову ж таки, надайте своєму тілу правильної інерції на самому старті, і  не гальмуйте ні на секунду. Перекидуйте руки в  заданому  темпі, «крутіть» уявні педалі велосипеда, і ваше тіло саме буде нестись до заповітної цілі. Ну майже саме) Головне не збавляйте темп, бо потім знов доведеться напружуватись з нуля. Задавши ритм, ви набуваєте правильної розкачки, яка, власне, і підштовхуватиме ваше тіло вперед. Отож, темп  і  стала швидкість – наше все!

 Вниз – нізащо

І найголовніше, запам`ятайте, ваша ціль – ні за яких умов не розчепити рук, не впасти вниз. Так само як і  з канатом, тут важливий правильний хват долонями. Одягніть спеціальні  рукавички, які забезпечуватимуть гарне зчеплення і  перешкоджатимуть утворенню натирань на шкірі. Рукавички рукавичками, але психологічних штучок ніхто не відміняв – включайте уяву. Ви ж спартанці, а  значить, – не лише неперевершені спортсмени, а  й  кмітливі винахідники. Під канатом була акула, а  тут  у  нас – кипляча лава, або щось інше на ваш розсуд) Ви туди хочете? Правильно – ні.

Тримайтесь  до кінця, ми у  вас віримо!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *