fbpx

Катерина Сербенюк: «Шанси є завжди, всюди та в усіх!»

8 квітня неодноразова переможниця забігів з перешкодами в Україні Катерина Сербенюк посіла 1-е місце на Spartan Race Munchen 2017 в Німеччині. Про те, як це було, Катя розповідає власними словами.

Про Гонку

Spartan Race проходила в самому центрі Мюнхена, в історичному Olympiapark, який свого часу був побудований до Олімпіади 1972 року. За даними реєстрації, всього в гонці було більш ніж 6000 учасників, здебільшого з різних країн Європи.

Про організацію

Організовано все було на найвищому рівні. Реєстрація починалася за день до змагань, після чого спортсменам було надано можливість познайомитися з трасою і частиною перешкод. На самій гонці все було влаштовано с німецькою методичністю і педантичністю: просто, чітко і вчасно. Прийшов, взяв свій чіп, пов’язку з індивідуальним номером – і вперед, в бій.

Про забіг Elite

Дуже сподобалося ставлення до учасників забігу Elite, реєстрація в котрий обмежена певною кількістю спортсменів. Ще дуже помітною була увага і суворість волонтерів під час проходження перешкод. Для атлета, який бореться за приз, грамотне суддівство є дуже важливим моментом.

Про трасу

Траса складалася з 7 км і 30 перешкод. Були і підйоми, і спуски, і багато водних і комбінованих перешкод з акцентом на роботу верхнього плечового пояса.

Про враження

Сама атмосфера змагання, ставлення спортсменів і організаторів до події дуже надихали. Найбільше запам’яталися перешкоди безпосередньо на Олімпійському стадіоні, де починалася друга частина траси, і де було багато підйомів і найцікавіші перешкоди. Плюс розуміння того, що тут свого часу – на Олімпіаді – виступали атлети світового рівня, надавало відчуття, що це не місце думати про те, як це нелегко. А місце, де просто треба робити те, що вмієш, і вигравати.

Про конкуренцію

Конкуренція на Spartan Race в Європі завжди надвисока. А враховуючи той факт, що Німеччина займає одну з передових позицій по проведенню цих змагань (після Великобританії), було вдвічі цікавіше спробувати себе саме в цій країні. Протягом всієї гонки мені на п’яти наступали німецькі спортсменки – що надавало моєму забігові додаткової інтенсивності та напруги. З 30-ти перешкод я двічі виконувала бурпі.

Про передбачення перемоги

Чи очікувала я на перемогу? Скажімо так: я готувалася. Хоча ніколи не можна заздалегідь знати результатів – це спорт. Все, що ми можемо, це працювати, вдосконалюватися, терпіти – і, врешті решт, робити те, що можемо, якнайкраще.

Про шанси українців на світовій арені

Шанси є завжди, всюди та в усіх! Я переконана, що ми продовжимо впевнено заявляти про себе на міжнародних змаганнях OCR.

Про подальші плани

Збираюся брати участь в чемпіонатах Європи та світу з забігів з перешкодами: OCR European Champiomships і OCR World Champiomships. Збираюся перемагати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *