ХАРКІВ

15.08.2020 2022
Локація: ТРЦ КАРАВАН
708
8
22
14


Друзі!

У зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19 Race Nation прийняла рішення про перенесення заходів на 2021 рік.

Це важке рішення, але ми вимушені визнати, що обставини не змінились, захворюваність не знизилась, і проведення масових заходів далі є небезпечним для учасників. Після тривалих перемовин з колегами, партнерами, з представниками органів місцевої влади, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством молоді та спорту, ми опрацьовували усі можливі варіанти, але на жаль, у 2020 ми не зможемо здійснити організацію Гонок в повному обсязі через обмеження, запроваджені на державному рівні.

Пандемія триває, щодня в Україні фіксуються сотні нових захворіших та смертність продовжує мати місце. Багато заходів, у тому числі OCR World Championship та OCR Europe Championship, вже прийняли рішення про перенесення своїх подій на 2021 рік.

До Харківської Гонки, що мала відкрити сезон 2020 року, 15 серпня, залишилося менше місяця. На сьогодні діє Протокол №18 позачергового засідання міської комісії Щодо поточної епідемічної ситуації на території міста Харкова

- п. 2. Заборонити проведення масових заходів за участю понад 10 осіб, роботу розважальних закладів, у тому числі, роботу кінотеатрів.

Мусимо врахувати Рішення Уряду від 22.07.2020 про продовження дії адаптивного карантину до 31.08.2020 року, в якому зазначено про наступне обмеження

• проведення масових заходів може відбуватися за умови перебування не більше 1 особи на 5 квадратних метрів

Це прямі норми, порушення яких може призвести до притягнення Організатора як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності. Уникнути скупчення людей, враховуючи формат Заходу, просто неможливо!

Також ми не можемо ризикувати Вами, як учасниками, вашими близькими, командою та волонтерами, проводячи масовий спортивний захід у розпал пандемії та сприяючи таким чином поширенню вірусу, який забирає життя.

Поки єдиним варіантом, частково відчути емоції Гонки, є формат ONLINE!

Цей сезон, та і рік в цілому, виявився непростим для усіх нас. Ми щиро вдячні вам за розуміння і підтримку, вдячні за те, що навіть у цей складний час ви залишаєтеся з нами та підтримуєте нас!

В свою чергу ми активно розпочали підготовку до сезону 2021! Запевняємо, що всі, хто був зареєстрований на старти 2020 року, ми не залишимо без уваги і точно віднайдемо спосіб Вам віддячити!

Ще раз дякуємо. Щиро ваші, Команда Race Nation

_________________________________________________________________________

Деталі У форматі стартів Online доступні дистанції: 3км, 5км, 10км та дитячі старти. Фінішери кожного заходу здобувають медалі, які будуть надіслані разом зі стартовим пакетом. Також учасники отримують пов’язку з стартовим номером, браслет із завданнями для виконання на дистанції, фінішну стрічку та фірмову наліпку. Вартість реєстрації єдина для всіх заходів та дистанцій Online: 350грн.

Можливості для учасників, які були зареєстровані на участь у 2020 році:

1. Індивідуальні учасники:

• Ваша реєстрація автоматично переноситься на 2021 рік на аналогічну Гонку, дистанцію та категорію забігу.

• Ви можете провести реєстрацію в онлайн-формат та отримати стартові пакети у співвідношенні 1:2 (1 офлайн реєстрація - 2 онлайн реєстрації)

• Реєстрації дитячих стартів переносяться у формат Online у співвідношенні 1:1

3. Учасники, які скористалися соціальними знижками та пільговими реєстраціями

• Ваша реєстрація автоматично переноситься на онлайн-захід на відповідну дистанцію.

4. Корпоративні учасники:

• Для корпоративних учасників також запропоновано декілька опцій, для уточнення деталей зверніться до свого корпоративного менеджера.УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на info@racenation.ua до 31 серпня ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваша реєстрація буде автоматично перенесена на участь у 2021році.
Щиро ваші, Race Nation!

ОБЕРИ СВІЙ ЗАБІГ

ОБЕРИ СВІЙ ЗАБІГ
5+КМ
ПЕРЕШКОД: 20+
5+км 20+перешкод — Дій! Каверзний забіг на 5 км / 20 перешкод сподобається як початківцям, так і досвідченим спортсменам. Цієї дистанції сповна вистачить, щоб Ти зміг випробувати себе та підготуватись до наступних забігів!
Забіг
Elite
Розрахований на найбільш підготовлених учасників. Твоя ціль – стати першим! Лідери забігу отримають призи та шанс прийняти участь у чемпіонатах світу та Європи із забігів із перешкодами. Вважаєш, що ти найкращий? Доведи!
Вартість участі
0000
залишилось місць
0
грн
Забіг
Standart
Підходить кожному, хто хоче випробувати свої сили та витривалість. Отримай незабутні емоції! Здолай себе! Ціль – подолати дистанцію та фінішувати. Чи вистачить тобі наснаги подолати всі перешкоди? Приєднуйся!
Вартість участі
0000
залишилось місць
0
грн
Забіг
Team
Підійде всім, хто любить командну гру! Разом з друзями, колегами, чи родиною ви спільно подолаєте усі перешкоди! Підтримка та командний дух стануть вам у пригоді. Кількість учасників у команді – 5 осіб. Зроби це командою!
Вартість участі
0000
залишилось місць
0
грн
Забіг
Team Elite
Підійде всім, хто любить командну гру! Разом із друзями, колегами чи родиною ви спільно подолаєте усі перешкоди та позмагаєтеся за першість серед команд Team Elite! Кількість учасників у команді – 5 осіб. Станьте першими!
Вартість участі
0000
залишилось місць
0
грн

ПАКЕТ УЧАСНИКА

ПАКЕТ УЧАСНИКА
Медаль
фінішера
Електронний*
хронометраж
Користування камерою
зберігання
Користування
переодягальнями
Страховка
Стартовий
пакет
*крім дитячих забігів
кубок переможця для УЧАСНИКів ЗАБІГІВ «ELITE»*
*отримують переможці забігу Elite - перше, друге, третє місця серед чоловіків та жінок.
кубок переможця для УЧАСНИКів ЗАБІГІВ «TEAM ELITE»*
*отримує один кубок на команду преможців - перше, друге, третє місця.
Найбільш повні та детальні умови участі в заході Ви можете знайти у ДОГОВОРІ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ та РЕГЛАМЕНТІ заходу.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЗАБIГ!

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

Увага!

Реєстрації учасників на Гонку у Харкові 30.05.2020р будуть автоматично перенесені на Гонку у Харкові 15.08.2020р.

Забіг Elite, Team Elite – проходження перешкод ОБОВ’ЯЗКОВЕ! “БУРПІ” ВІДСУТНІ*!
Забіг Standart, Team Standart – при неподоланні перешкоди, продовження дистанції можливе лише за умови виконання 15-ти штрафних “бурпі”.

За правильністю і кількістю “бурпі” слідкує СУДДЯ або МАРШАЛ. Тільки ВОНИ дають дозвіл на продовження забігу.
*Деталі у РЕГЛАМЕНТІ.