fbpx

Дніпро активно готується до “Race Nation” Репортаж – “ІНФОРМАТОР”

Дніпро готується до Race Nation – забігу з перешкодами, який відбудеться 20 липня в  ПР”Лавина”. Титульним спонсором заходу є компанія ІНТЕРПАЙП.

“Якщо Дніпро стане містом, в якому немає нічого, крім заводів і підприємств, то його складно буде назвати затишним і цікавим. Відповідно наша компанія робить все, щоб підтримувати і розвивати спортивну культуру в регіоні. У людей має бути можливість для саморозвитку “, – сказав Дмитро Кисилевський, директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП.

Дмитро Кисилевський
Дмитро Кисилевський.

Головна відмінність Race Nation полягає в тому, що спортсмени не просто біжать 3 або 5 кілометрів, але і долають на своєму шляху різні перешкоди – йдуть по рукоходами, підіймаються на рампу, переносять мішки з піском, повзуть під колючим дротом і багато іншого. Щоб показати – в разі якісної підготовки забіг з перешкодами може стати незабутньою спортивною пригодою, ІНТЕРПАЙП ініціював для представників дніпровських компаній Challenge Race Nation – безкоштовну програму підготовки. Всі учасники програми – не спортсмени. Під керівництвом досвідченого тренера вони готуються до старту 5 тижнів. Про враження та успіхи розповідають на своїх сторінках в соцмережах.

Інформатор відправився на одне з тренувань, які проходять на свіжому повітрі в умовах, максимально наближених до реальної траси.

“Я планую взяти участь в Challenge Race Nation вдруге. У минулому році я практично не готувалася, і забіг виявився складним для мене. При цьому я отримала масу емоцій, які хочеться відчути знову. Цього разу до забігу готуюся заздалегідь, щоб поліпшити свій результат “, – сказала Олена Позднякова, співробітниця” Інтерпайп “.

Серед учасників є і ті, хто зважився випробувати свої сили на Race Nation вперше. Наприклад, Аліна Бондик – співробітник мережі Confetti. “Я чула про такий вид змагань, але спочатку переживала, адже це не просто забіг, а більш серйозний захід. Тренування складні, виходить не все, але до четвертого заняття я бачу прогрес. Сподіваюся, все вийде “, – сказала Аліна.

Спортсмени тренуються під чуйним керівництвом сертифікованого тренера і досвідченого OCR-спортсмена Дениса Нікуліна.

OCR (Obstacle Course Racing) – біг з подоланням смуги перешкод – молодий вид спорту, який всього за кілька років став дуже популярний у всьому світі. В Україні OCR представлений забігами RACE NATION.

“Я неодноразово брав участь в різних забігах, і Race Nation – не виняток. Відповідно, я готовий поділитися своїми знаннями і досвідом, щоб мої підопічні змогли довести самим собі, що здатні на багато що. Я як тренер роблю все, щоб тренування розвивали загальний рівень витривалості, зміцнювали м’язи рук і ніг. Зрозуміло, всі ці навички знадобляться для проходження гонки “, – розповів Денис Нікулін.

Щоб взяти участь в “Race Nation“, досить купити стартовий слот на сайті організатора.

Матеріал підготував інформаційний портал – https://dp.informator.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *