fbpx

7 причин не пропустити Race Nation Odesa

Найочікуваніша і наймальовничіша Гонка літа Race Nation Odesa відбудеться на зручній, різноплановій та фантастично красивій локації «Черноморская Ривьера – Город у Моря», і ось 7 причин, чому її в жодному разі не можна пропустити.

Причина 1: Локація

В світі є мало забігів з перешкодами, які проходять на березі теплого моря. Між тим, саме море – це природна перешкода, про яку можна тільки мріяти. І на Race Nation Odesa вона буде використана на повну!

Причина 2: Різноманітність

Окрім моря, місце проведення Race Nation Odesa має ще багато цікавих особливостей: різноманітний рельєф, ділянки з різними видами поверхні тощо. Ви будете насолоджуватися кожним кроком по цій трасі!

Причина 3: Зручність

Локація Race Nation Odesa – це справжня природна перлина, розташована практично в Одесі. До неї можна легко і швидко дістатися громадським транспортом. Для тих, хто приїздить з інших міст, працюватиме кемпінг.

Причина 4: Перешкоди

Ми щоразу прагнемо чимось вас здивувати, і Race Nation Odesa не буде виключенням. Спеціально для цієї Гонки ми готуємо нові перешкоди, які вас гарантовано порадують!

Причина 5: Нічний забіг

Пробігти забіг з перешкодами в темряві – це те, що має спробувати кожен! Гадаєте, що можете подолати будь-яку перешкоду? Спробуйте зробити це вночі та здивуйтеся неочікуваним враженням.

Причина 6: Приємні спогади

На згадку про Race Nation Odesa вам залишаться не лише приємні спогади в голові, а ще і фантастично красиві фото і відео з події в альбомах. Не кажучи вже про як завжди унікальні та круті медалі, кубки і футболки!

Причина 7: Відпочинок

Все літо збираєтеся на море, але все ніяк не можете вирватися? Ми навмисно спланували Race Nation Odesa так, щоб в перші вихідні останнього місяця літа ви змогли не лише насолодитися своєю перемогою над власними страхами і слабкостями на забігах з перешкодами, а й перепочити. Тепер у вас є для цього привід – участь в Race Nation! Відпросіться з роботи на п’ятницю. Приїздіть до Одеси. Ввечері 4 серпня біжіть Нічний забіг. Відпочиньте в кемпінгу. 5 серпні візьміть участь у Забігу Сили або Забігу Волі. Залишіться на локації в неділю, дозвольте собі просто розслабитися на березі моря… Програму-мінімум літнього відпочинку виконано!

Обирайте забіг і реєструйтеся зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *