fbpx

7 найпоширеніших помилок під час підготовки до забігу з перешкодами

Ви вже — чи майже — зважилися взяти участь в Race Nation? Досвідчені тренери виділяють наступні 7 помилок, яких найчастіше припускаються в процесі підготовки:

? 7. Боятися

Багато хто, навіть вже зважившись, підходить до перегонів з острахом. Зрозуміти це можна: зазвичай забіг з перешкодами — це справжня боротьба з власними страхами перед висотою, брудом, вогнем тощо. Але варто пам’ятати про те, що головне в забігу — це фан! Буде нелегко, але ви гарантовано вийдете з цього експерименту з піднесеним настроєм!

? 6. Відкладати реєстрацію

Деякі люди відкладають реєстрацію на забіг на останню мить. Зазвичай це відбувається через елементарну прокрастинацію, коли людина залишає собі лазівку для того, щоб мати змогу відступити. Але варто робити навпаки — реєструватися заздалегідь! По-перше, це дешевше. А по-друге, ви таким чином ставите собі мету, до якої вже будете йти наполегливіше. Ви все ще не зареєструвалися? Найкращий час це зробити — ЗАРАЗ!

?5. Тільки бігати

Незважаючи не те, що це зветься «забіг з перешкодами», перша активність тут далеко не головна. Треба тренувати все тіло, розвивати витривалість, робити функціональні вправи. Монотонний біг по рівній поверхні залишіть учасникам марафонів.

? 4. Займатися на тренажерах

Стандартні тренажери в залі не допоможуть вам розвинути ті якості, які необхідні для гонок з перешкодами. Бо на них вам буде потрібна повна функціональність вашого тіла, а не окремі ізольовані м’язи. Працюйте з власною вагою, робіть вправи, які включають в роботу все тіло: бурпі, віджимання, підтягування, випади тощо.

? 3. Уникати розтяжки

Це загальна помилка, яку роблять майже всі! Але в процесі підготовки до забігів з перешкодами розтягування стають критичними не лише тому, що допомагають уникати травм. Вони потрібні також для того, щоб зробити ваше тіло максимально функціональним! Розтягування збільшує довжину м’язів, покращує гнучкість/мобільність і знімає запалення та крепатуру після тренування.

? 2. Займатися цим на самоті

Це особливо важливо для тих, хто збирається спробувати забіги з перешкодами вперше. Залучайте друзів! Це допоможе вам наполегливіше — разом — йти до цілі. Плюс разом завжди веселіше!

? 1. Так і не зареєструватися

Це найфатальніша помилка! Якщо ви вже подумали про це, значить вам це треба! Спробуйте Race Nation раз, і переконайтеся — вам буде хотітися ще і ще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *